Tisk letáků

Naše společnost nabízí profesionální distribuci reklamních materiálů s plným servisem. To znamená, že pokud nemáte k dispozici tiskoviny pro roznos, zajistíme vám i grafický návrh a kvalitní tisk letáků nebo jiných reklamních materiálů.

A vy se tak můžete těšit z výhody realizace
celé zakázky „na klíč" u jednoho dodavatele.

Příprava letáků

Promyslete si požadovanou velikost, formát, barevnost a celkovou podobu reklamních materiálů. Všechno je v podstatě libovolné, na Vašem zvážení.

Grafický návrh

Nevíte, na jakého grafika se obrátit? Originální pojetí kampaně je velká část úspěchu, a my už za ta léta víme, co zabírá. Rádi vám proto zařídíme ten nejlepší grafický návrh reklamních letáků, tiskovin, pozvánek a dalších materiálů, případně i návrh loga Vaší společnosti.

Vytištění letáků

Díky tomu, že ročně tiskneme více než 7 milionů letáků, formulářů a pozvánek, můžeme našim klientům,
tedy i vám, zajistit opravdu skvělé ceny tisku.

Vytištění reklamních materiálů zabezpečují naše smluvní tiskárny, které vybíráme podle požadavků konkrétní kampaně, nároků na druh papíru, formát, barevnost a celkový náklad. Zvolit můžete papír recyklovaný, novinový, standardní, natíraný LWC, příp. křídový.

Nezávazná cenová nabídka tisku bude připravena obratem na základě vaší poptávky. Většinou ji vypracujeme do 20 až 180 minut a doba tisku dle aktuální kapacity nepřesahuje 3 až 5 pracovních dnů.