Adresná distribuce

Adresná distribuce je účinná reklama, která nemine stanovený cíl. Používá se k doručování letáků, pozvánek, katalogů, dalších reklamních tiskovin, zosobněných dopisů, vzorků zboží i dárků.

Připomeňte se stávajícím zákazníkům, nebo oslovte nové zákazníky

Seznamte se s možnostmi adresné distribuce reklamních materiálů, kterou nabízí naše společnost. Díky letitým zkušenostem a špičkovým procesům dokážeme zajistit více než 95% doručitelnost reklamních tiskovin do schránek vašich zákazníků.

Hlavní výhody adresné distribuce

Adresné doručování reklamních materiálů, ať pro stálé, nebo nové zákazníky, pro vás zařídíme rychle, pohodlně a spolehlivě:

  • nabídku zpracujeme na počkání (do 20 až 180 minut) a připravíme ceny „na míru" vaší kampaně
  • disponujeme vždy aktuální databází firem z celé ČR
  • umožníme vám určení termínů distribuce (obvykle materiály doručujeme do 2 až 3 pracovních dnů)
  • tiskoviny vám můžeme také uskladnit (disponujeme manipulační technikou)
  • případné reklamace řešíme do 24 hodin

Síla je v drobných detailech

Adresné doručování reklamních materiálů zvedne na vyšší úroveň personifikace – doplnění osobního oslovení a podobné maličkosti, které jsou ale velmi účinné. Využijte na maximum tuto moderní a stále více žádanou formu marketingové komunikace. Rádi vám připravíme individuální nabídku. Kromě distribuce tiskovin zajišťujeme na přání i jejich grafický návrh a tisk.

Výsledky kampaně

Pokud se stane, že příjemce direct mailingu není zastižen na uvedené adrese, materiály se vrátí poštou přímo k vám. Díky tomu o ně nejenže nepřijdete, ale především získáte dokonalou kontrolu nad efektivitou celé reklamní kampaně. Každou zakázku samozřejmě průběžně kontrolujeme i my.